Home SURGICAL RETRACTORS EV-33672-38
EV-33672-25
Back to products
EV-33672-38
EV-33672-38
HIBBS OSTEOTOME, straight, 24cm, 38mm
Compare
Add to wishlist
SKU: EV-33672-38-5 Categories: Promo, RETRACTORS, SURGICAL
Description
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “EV-33672-38” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
Related products
Compare
EV-03292-22
SURGICAL, DIAGNOSTIC INSTRUMENTS
RABINER Neurological Hammer, With Brush and Needle, Chrome, 9" (22.9 cm)
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
Flexible Stainless Ruler, Graduated in 1/32" (0.8 mm) fractions and mm, ½" x 6" (1.3 x 15.2 cm)
Add to cart
Quick view
Flexible Stainless Ruler, Graduated in 1/32" (0.8 mm) fractions and mm, ¾" x 12" (1.9 cm x 30.5 cm)
YANKAUER Suction Tube, With removable tip, Stainless, 11¾" (29.8 cm)
MAGILL Endotracheal Catheter Introducing Forceps, Infant, 7" (17.8 cm)