Home SURGICAL RETRACTORS EV-33668-31
EV-33668-28
Back to products
EV-33668-31
EV-33668-31
HOKE OSTEOTOME 5 ¼”(133mm) straight (31mm)
Compare
Add to wishlist
SKU: EV-33668-31 Categories: Promo, RETRACTORS, SURGICAL
Description
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “EV-33668-31” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
Related products
Compare
EV-03304-20
SURGICAL, DIAGNOSTIC INSTRUMENTS
DEJERINE Percussion Hammer, Chrome, 9½" (24.1 cm)
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
BUCK Neurological Hammer, With Brush and Needle, Chrome, 7¾" (19.7 cm)
Add to cart
Quick view
Flexible Stainless Ruler, Graduated in 1/32" (0.8 mm) fractions and mm, ½" x 6" (1.3 x 15.2 cm)