Home SURGICAL RETRACTORS EV-33668-25
EV-33668-22
Back to products
EV-33668-25
EV-33668-25
HOKE OSTEOTOME 5 ¼”(133mm) straight (25mm)
Compare
Add to wishlist
SKU: EV-33668-25 Categories: Promo, RETRACTORS, SURGICAL
Description
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “EV-33668-25” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
Related products
Compare
EV-03288-17
SURGICAL, DIAGNOSTIC INSTRUMENTS
TAYLOR Percussion Hammer, Pediatric Size, Solid Handle, 7" (17.8 cm)