Home SURGICAL RETRACTORS EV-33668-16
EV-33668-13
Back to products
EV-33668-16
EV-33668-16
HOKE OSTEOTOME 5 ¼”(133mm) straight 5⁄8” (16mm)
Compare
Add to wishlist
SKU: EV-33668-16 Categories: Promo, RETRACTORS, SURGICAL
Description
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “EV-33668-16” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
Related products
Compare
EV-03294-24
SURGICAL, DIAGNOSTIC INSTRUMENTS
TROMNER Percussion Hammer, With Large and Small Rubber Tips, Chrome, 9¾" (24.8 cm)
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
YANKAUER Pediatric Suction Tube, With removable tip, Delicate pattern, 8½" (21.6 cm)
Add to cart
Quick view
YANKAUER Suction Tube, With removable tip, Stainless, 11¾" (29.8 cm)
ANDREWS-PYNCHON Suction Tube, Delicate pattern, 8½" (21.6 cm)
MAGILL Endotracheal Catheter Introducing Forceps, Infant, 7" (17.8 cm)