Home SURGICAL RETRACTORS EV-33654-10
EV-33654-08
Back to products
EV-33654-10
EV-33654-10
LAMBOTTE OSTEOTOMES 5” (127mm) straight without calibration lines 10 mm
Compare
Add to wishlist
SKU: EV-33654-10 Categories: Promo, RETRACTORS, SURGICAL
Description