Home SURGICAL RETRACTORS EV-33652-25
EV-33652-22
Back to products
EV-33652-25
EV-33652-25
LAMBOTTE OSTEOTOMES 7” (170mm) straight with calibration lines 25 mm
Compare
Add to wishlist
SKU: EV-33652-25 Categories: Promo, RETRACTORS, SURGICAL
Description