Home SURGICAL RETRACTORS EV-33652-19
EV-33652-16
Back to products
EV-33652-19
EV-33652-19
LAMBOTTE OSTEOTOMES 7” (170mm) straight with calibration lines 19 mm
Compare
Add to wishlist
SKU: EV-33652-19 Categories: Promo, RETRACTORS, SURGICAL
Description