Home SURGICAL RETRACTORS EV-33652-16
EV-33652-12
Back to products
EV-33652-16
EV-33652-16
LAMBOTTE OSTEOTOMES 7” (170mm) straight with calibration lines 16 mm
Compare
Add to wishlist
SKU: EV-33652-16 Categories: Promo, RETRACTORS, SURGICAL
Description