Home SURGICAL RETRACTORS EV-33652-12
EV-33652-10
Back to products
EV-33652-12
EV-33652-12
LAMBOTTE OSTEOTOMES 7” (170mm) straight with calibration lines 12 mm
Compare
Add to wishlist
SKU: EV-33652-12 Categories: Promo, RETRACTORS, SURGICAL
Description