Home SURGICAL RETRACTORS EV-33652-10
EV-33652-08
Back to products
EV-33652-10
EV-33652-10
LAMBOTTE OSTEOTOMES 7” (170mm) straight with calibration lines 10 mm
Compare
Add to wishlist
SKU: EV-33652-10 Categories: Promo, RETRACTORS, SURGICAL
Description